Realitní kancelář

Prodáváte nemovitost nebo naopak hledáte bydlení svých snů? Obraťte se na naši realitní kancelář Realitní kancelář Chodov v Chodově. Využijte našich zkuše-
ností. Pomůžeme Vám najít ideální řešení na míru Vašim potřebám. Více »

Správa nemovitostí

Využijte našich dlouholetých zkušeností v oblasti správy bytů a ostatních nemovitostí. V současné době zabezpečujeme správu více než 1200 bytových jednotek, a to v celém karlovarském reigonu. Připojte se k našim spokojeným zákazníkům a starosti se správou přenechte odborníkům. Více »

Ubytovna

Potřebujete krátkodobé ubytování v Karlovarském kraji? Naše ubytovna v Chodově nabízí klasické skromnější vícelůžkové pokoje i ubytovací apartmány pro náročnější klientelu. Za velmi příjemné ceny můžete očekávat čisté pokoje, klidné prostředí a kompletní vybavení u apartmánů. Více »

Domino Chodov - o nás

Rodinná firma byla založena panem Miroslavem Kupcem roku 1989, který její činnost postupně profiloval z oblasti stavitelství do oblasti správy nemovitostí a obchodní činnosti s nemovitostmi. Tyto dvě oblasti byly vždy vzájemně propojeny s hlavním zaměřením na oblast bydlení, tj. správa bytů, opravy a rekonstrukce bytů s následným prodejem. Od roku 2001 jsme rozšířili svoji činnost o poskytování ubytovacích služeb v naší ubytovně Dana v Chodově.

 

Naše firma disponuje širokou nabídkou služeb v oblasti bydlení v Karlovarském kraji. Specializujeme se především na provozování realitní kanceláře a správu nemovitostí. Vzhledem k narůstajícímu počtu klientů zaměstnáváme další kvalifikované pracovníky a v případě potřeby spolupracujeme s externími odborníky různých profesí. To nám umožňuje jednat s každým klientem na individuální úrovni a flexibilně reagovat na jeho požadavky a potřeby.

 

Stále se snažíme rozvíjet a vylepšovat své služby pod vedením kvalifikovaných pracovníků pro Vás – naše klienty.