Realitní kancelář

Prodáváte nemovitost nebo naopak hledáte bydlení svých snů? Obraťte se na naši realitní kancelář Realitní kancelář Chodov v Chodově. Využijte našich zkuše-
ností. Pomůžeme Vám najít ideální řešení na míru Vašim potřebám. Více »

Správa nemovitostí

Využijte našich dlouholetých zkušeností v oblasti správy bytů a ostatních nemovitostí. V současné době zabezpečujeme správu více než 1200 bytových jednotek, a to v celém karlovarském reigonu. Připojte se k našim spokojeným zákazníkům a starosti se správou přenechte odborníkům. Více »

Ubytovna

Potřebujete krátkodobé ubytování v Karlovarském kraji? Naše ubytovna v Chodově nabízí klasické skromnější vícelůžkové pokoje i ubytovací apartmány pro náročnější klientelu. Za velmi příjemné ceny můžete očekávat čisté pokoje, klidné prostředí a kompletní vybavení u apartmánů. Více »

Ubytovna Dana, Chodov

Ubytovna ChodovOd poloviny roku 2001 nabízíme volnou ubytovací kapacitu jak pro velké firmy, tak i menší skupiny. K dispozici máme nejen ubytovnu, ale také nově vybavené apartmány vhodné pro manažery Vašich firem. Veškerá ubytovací místa jsou zřízena v námi vlastněných prostorech v ul. U Koupaliště 809, 357 35 Chodov u Karlových Varů.

Klidná a čistá ubytovna slouží primárně pro potřeby krátkodobého bydlení, dále pro přechodné ubytování servisních a montážních pracovníků vzdálených firem.

Mezi výhody ubytovny patří klidné prostředí v okrajové části Chodova se snadnou dostupností do okolních měst jako např.

Karlovy Vary (11 km), Sokolov (14 km), Vřesová (5 km) a Nová Role (5 km). V blízkosti se nachází dostatek parkovacích míst, nákupní středisko a také restaurační zařízení.

 

Klasické ubytování

Ubytovna Dana disponuje jednoduše zařízenými vícelůžkovými pokoji, vhodnými zejména pro krátkodobé ubytování. Na pokoji je televizor a maximálně 3 lůžka. Kuchyně, WC a sprchové kouty jsou společné. 

 

Apartmány

Pro jednotlivce, menší i větší skupiny lidí, hledající ubytování v komfortnějším stylu nabízíme ubytovací apartmány. V podstatě se jedná o klasické byty panelákového typu s nadstandardním vybavením. Vlastní kuchyně a sociální zařízení je samozřejmostí. Vybavení apartmánu zahrnuje televizor, lednici, sporák, mikrovlnou troubu a nádobí.

 

Ceník

 

 

Ceník Ubytovna

1 noc noc/ lůžko 350
     

Při dlouhodobém ubytování možnost slevy.

 

Ceník Apartmán

1 noc 1-2 lidi noc/ lůžko 500 kč ,-

 1 noc 3 a více lidí                   noc/ lůžko                     400-450 kč ,-    

Dle vyhlášky č. 5/2011 o změně OZV č. 3/2010, o místních poplatcích, Město Chodov vybírá poplatek za ubytování 

6 Kč/osoba/den.

 

Odpovědná osoba :

 

 
Mgr. Žaneta Kupcová
majitelka firmy
 
GSM: +420 606 250 651
E-mail: z.kupcova@dominochodov.cz 
Adresa: U Koupaliště 809, 357 35 Chodov